Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

Hula hop na cellulit – czy pomaga?

Strona główna » Blog » Hula hop na cellulit – czy pomaga?

Hula hop na cellulit to dość popularna aktywność. Jeśli należymy do kobiet, które do tej pory o niej nie słyszały, warto byłoby dowiedzieć się, jakie są największe zalety korzystania z tego akcesorium. Dobrze byłoby też mieć świadomość tego, jak często i jak długo używać hula hop, aby ujrzeć satysfakcjonujące efekty.

Hula hop na cellulit czy pomagaHula hop na cellulit – jak działa?

Hula hop na cellulit jest w stanie efektywnie zadziałać. Przede wszystkim będzie może liczyć na wyrównanie faktury skóry, a także na pozbycie się charakterystycznych dla pomarańczowej skórki grudek. Dzięki korzystaniu z hula hop można też zwiększyć sprężystość skóry oraz znacząco ją ujędrnić. Wydaje się, że dobrze byłoby zatem podjąć wyzwanie jakim jest systematyczne kręcenie hula hop. Dobra wiadomość jest też taka, że aktywność ta może poprawić ogólny wygląd oraz kondycję naszego ciała. Poza tym, to naprawdę świetna zabawa!

Hula hop na cellulit – jak wybrać ten przyrząd do ćwiczeń?

Hula hop na cellulit powinien zostać jak najstaranniej wybrany. Jeśli chce się efektywnie walczyć z pomarańczową skórką, najkorzystniej byłoby zdecydować się na zakupienie hula hop z wypustkami. Im ich więcej, tym co do zasady lepiej. Minie co prawda trochę czasu zanim przyzwyczaimy się do korzystania z takiego akcesorium, ale skuteczność ćwiczeń z takim hula hop będzie znacznie większa.

Sprawdź jak należy redukować cellulit

Hula hop na cellulit – jak z niego korzystać?

Hula hop na cellulit musi być wykorzystywany systematycznie, bo w przeciwnym razie mowy o rezultatach być po prostu nie może. Najlepiej będzie ćwiczyć z tym akcesorium co drugi dzień. Początkowo wystarczy jedynie kilka minut, a po jakimś czasie można będzie z powodzeniem wydłużyć czas kręcenia hula hop do 30 minut. Satysfakcjonujących efektów można będzie spodziewać się już po paru tygodniach.

Onshea na cellulit

WYBIERZ ONSHEA
SPRAWDZONY SPOSÓB NA CELLULIT U MĘŻCZYZNZAMÓW!

Hula hop na cellulit – czy są jakieś przeciwwskazania?

Hula hop na cellulit jest akcesorium bezpiecznym, z którego co do zasady korzystać może każda przedstawicielka płci pięknej, która ma na to ochotę. Niemniej jednak, jeśli hula hop posiada wypustki, na pewno nie powinnyśmy używać go w przypadku podrażnień skóry bądź ran. Lepiej będzie wówczas wstrzymać się z kręceniem hula hop do czasu wygojenia się naskórka.

Onshea na cellulit - dwie sztukiHula hop na cellulit – jak można wesprzeć jego działanie?

Hula hop na cellulit to nie wszystko. Metoda ta z pewnością nie wystarczy, aby pozbyć się problemu z pomarańczową skórką. Należałoby więc równolegle zadbać o optymalną dietę oraz rzecz jasna o pielęgnację. Wyjątkowo pomocny może okazać się krem-żel marki Onshea. Jego atutem jest naturalny skład, dzięki czemu korzystanie z kosmetyku jest bezpieczne.

Znajdziemy w nim między innymi:

  • ekstrakt z bluszczu – silny antyoksydant, doskonale radzi sobie z eliminacją toksyn nagromadzonych pod skórą
  • ekstrakt z ruszczyka – usprawnia mikrokrążenie skórne, dzięki czemu można pozbyć się zastojów krwi oraz limfy
  • witamina E – wykazuje właściwości antyoksydacyjne, pomaga też w stymulacji włókien kolagenu oraz elastyny do odnowy
  • olej z orzechów laskowych – intensywnie nawilża i odżywia skórę, pomaga także w jego rozświetleniu
  • ekstrakt z miłorzębu japońskiego – nie tylko wzmacnia ściany naczyń włosowatych, ale również wspiera walkę z wolnymi rodnikami

Reasumując, hula hop na cellulit ma szansę pomóc. Aby jednak można było mówić o redukcji pomarańczowej skórki, należy korzystać z tego akcesorium systematycznie. Trzeba by również zadbać o inne aspekty walki z cellulitem. Kluczem do sukcesu będzie na pewno stosowanie kremu bazującego na naturalnych składnikach aktywnych.


Bibliografia:

1. Kołodziejczak A. Kosmetologia Tom I. PZWL 2019; 185-197 oraz 507-510.
2. Gałązka M, Galęba A, Nurein H. Cellulit jako problem medyczny i estetyczny – etiopatogeneza, objawy, diagnostyka i leczenie. Hygeia Public Health 2014, 49(3): 425-430.
3. Rymarz E, Mieczkowska J, Łopatyński J. Obrzęki kończyn dolnych – etiopatogeneza, rodzaje, diagnostyka. Medycyna Ogólna 2007; 13 (XLII),

6 głosów

Komentarze

Aniela Sz - 2024-06-09 18:37:22

Używam i hula hop na cellulit jest super o ile robi się to regularnie :P Nie zastąpi to diety i ćwiczeń, ale pomaga.

Klara - 2024-03-25 20:06:12

Nigdy nie prubowalam takich rzeczy ale moze dac sobie szanse

lidka - 2024-03-12 19:29:37

nie wiem czy to jakaś nowość. ja już kiedyś słyszałam o tym, że hola hop na cellulit pomaga i z takim zamiarem kupiłam. to, że jest to jakaś aktywność to 1 a 2 to to że masuje się jedocześnie te miejsca gdzie ma się grudki.

nadinka - 2024-03-01 09:18:34

mam w domu i używam hula hop na cellulit właśnie po to by się go pozbyć z brzuszka i bioder, heh. mam takie z wypustkami i jestem z niego zadowolona.

Kup teraz
Onshea

Zamów
Cena standardowa:
189 zł

Najnowsze wpisy

Opinie o Onshea - od naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊