Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

O Onshea

Strona główna » O Onshea

Onshea to marka kosmetyków, które zostały stworzone z myślą o efektywnej i wielowymiarowej redukcji cellulitu. Ich produkcja odbywa się w laboratorium kosmetyków Farmacia Verde, działającym na rynku od roku 2015.

Naturalne składniki aktywne, intensywne działanie

Do skomponowania kosmetyków Onshea użyliśmy wyłącznie składników aktywnych pochodzenia naturalnego, w tym: kofeiny, witamin B3 i E, roślinnych ekstraktów (np. z bluszczu, miłorzębu japońskiego) i olejków.

Składniki dobraliśmy pod względem komplementarności działania.

 

Verdelab-ikonaNaszą myślą przewodnią było stworzenie takich kosmetyków na cellulit, których używanie przynosiłoby wymierne efekty. Nie zależało nam na pozornym wygładzeniu skóry, chcieliśmy podejść do problemu przyczynowo. Dlatego we wszystkich kosmetykach Onshea zastosowaliśmy zróżnicowane składniki aktywne, koncentrujące się na usprawnianiu mikrokrążenia, wzmacnianiu naczyń krwionośnych, pobudzaniu lipolizy, oczyszczaniu skóry z toksyn i regenerowaniu włókien kolagenowych i elastynowychmówi Marcin Bielonko, członek zarządu Farmacia Verde

Efektem stosowania kosmetyków Onshea jest prawdziwa poprawa stanu skóry – staje się lepiej napięta i sprężysta, a nierówności znikają. 

Nasze wysiłki docenili również specjaliści:

Marta WłodarczykZauważyłam, że w kosmetykach Onshea zastosowano inne rozwiązania, niż w konwencjonalnych produktach. Przede wszystkim w Onshea nie znalazłam alergizujących i kancerogennych parabenów, które są spotykane w wielu preparatach kosmetycznych. Nie ma też silikonów, które dają tylko złudne wrażenie gładkości. W kosmetykach Onshea wyraźnie zadbano o to, żeby kompozycja składników aktywnych była bezpieczna, ale też bardzo urozmaicona i niosła jak najwięcej korzyści: zwalczała cellulit, nawilżała, ujędrniała. Bez wątpienia kosmetyki Onshea wyróżniają się też na tle innych kosmetyków swoim skoncentrowanym składemmówi Marta Włodarczyk, kosmetolog

Onshea – marka, której warto zaufać

Onshea to idealny wybór dla osób, które chcą walczyć z cellulitem bezpiecznie i dają pierwszeństwo naturalnym składnikom. Nasze kosmetyki wyróżniają się skoncentrowanymi i bardzo skutecznymi składami.

Onshea na cellulit

ZAMÓW ONSHEA
ZAUFAJ NATURALNYM SKŁADNIKOM AKTYWNYM! ZAMÓW!

Kup teraz
Onshea

Zamów
Cena standardowa:
189 zł

Najnowsze wpisy

Opinie o Onshea - od naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊