Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

Zabieg termoaktywny. Jak działa?

Strona główna » Blog » Zabieg termoaktywny. Jak działa?

Zabieg termoaktywny jest jednym z najchętniej wybieranych w walce z cellulitem. Polega na intensywnym modelowaniu sylwetki, a także redukcji tkanki tłuszczowej. Ten zabieg wpływa na ujędrnienie skóry, a także poprawę jej wyglądu. Za sprawą jego intensywności świetnie sobie radzi z wiotkością skóry, a także rozbijaniem złogów tłuszczowych. Zabieg termoaktywny nie powoduje siniaków, ani obrzęków. Jest niemalże bezinwazyjny, dlatego niesie za sobą tylko szereg korzyści. 

Zabieg termoaktywny dlaczego warto go wybraćZabieg termoaktywny. Dlaczego warto go wybrać?

Zabieg termoaktywny składa się z kilku etapów. Nakłada się po sobie kilka różnych, ale właściwie dobranych do odpowiedniego problemu preparatów, by wspomóc jego niwelowanie. Składniki, które są zawarte w używanych produktach odpowiednio wpływają na krążenie oraz zachodzące procesy lipolizy w skórze. Preparaty, które są stosowane następnie owijane są folią, by mógł zajść proces ich aktywizacji w skórze. Zabieg jest bardzo wartościowy dla osób, które borykają się z cellulitem oraz nadmierną wiotkością skóry.

Wybierz skuteczny krem antycellulitowy

Zabieg termoaktywny. Dla kogo jest zalecany?

Zabieg termoaktywny dedykowany jest dla wszystkich osób, które borykają się z cellulitem, a także nadgromadzeniem tkanki tłuszczowej. To niezwykle skuteczny, ale bezinwazyjny zabieg, dzięki czemu nie należy obawiać się o szpecące zmiany takie jak siniaki, bądź podrażnienia.

Zabieg termoaktywny wpływa pielęgnacyjnie na jakość skóry, poprawia jej wygląd jędrność, a także niweluje przebarwienia i nieestetyczne zmiany.

Zabieg termoaktywny. Jak przebiega?

Zabieg termoaktywny wykonywany jest w renomowanych gabinetach medycyny estetycznej, bądź kosmetologicznych i składa się z kilku etapów, w których nakłada się po sobie warstwy odpowiednich preparatów. Kolejno zastosowane preparaty owijane są folią, by zawarte w niej składniki aktywne mogły odpowiednio wchłonąć się. Warto podkreślić, że wpływają na szereg procesów między innymi krążenia oraz proces lipolizy zachodzący w skórze. Dużym atutem stosowania tego zabiegu jest jego szerokie spektrum działania na różnych partiach ciała takich jak ramiona, uda, brzuch, pośladki. Po wykonaniu zabiegu możliwe jest uczucie mrowienia, bądź ściągnięcia, które może utrzymywać się przez około dobę.

Zabieg termoaktywny. Jak często należy go wykonywać?

Zabieg termoaktywny powinien być przeprowadzany raz bądź dwa razy w tygodniu w serii 8 zabiegów. Dla uzyskania jak najbardziej zadowalających efektów warto powtarzać ten zabieg co 5, bądź 6 miesięcy.

Onshea na cellulitZabieg termoaktywny. Dla kogo jest dedykowany?

Zabieg termoaktywny jest dedykowany dla osób, które borykają się z takimi problemami jak nadmierna tkanka tłuszczową, uporczywy cellulit, obrzęki, wiotkość skóry, znaczne przebarwienia. Istnieją również przeciwwskazania do wykonania tego zabiegu, a należą do nich między innymi stany zapalne organizmu, nowotwory, żylaki, ciąża, mechaniczne uszkodzenia skóry.

Przed rozpoczęciem zabiegu nie należy dopilować obszaru, który będzie jemu poddany. Na sam zabieg należy przyjść w luźnych ubraniach.

Bardzo istotne dla podtrzymania efektów zabiegu termoaktywnego jest stosowanie odpowiednich produktów. Najlepiej jest zainwestować w preparaty pochodzenia naturalnego takie jak Onshea, które w swoim składzie zawierają silnie skoncentrowane substancje aktywne takie jak:

  • kofeina – wpływa na stymulowanie mikrokrążenia
  • ekstrakt z arniki, który wykazuje działanie redukujące cellulit oraz pobudzające metabolizm tłuszczowy
  • ekstrakt z bluszczu chroniący przed zastojem chłonki w tkankach oraz powodujące uelastycznienie naczyń krwionośnych.
  • olej z orzechów laskowych
  • olej ze słodkich migdałów
  • witamina E.

Podsumowanie

Jak można zauważyć zabieg termoaktywny jest niezwykle skuteczny. Jednak dla uzyskania jak najbardziej zadowalających efektów, które będą trwały przez długi czas jest zainwestowanie w renomowany produkt. Zabieg jest dedykowany dla wszystkich osób, które chcą powalczyć o piękną skórę.

Onshea na cellulit

ONSHEA
WYBIERZ NATURALNE SKŁADNIKI AKTYWNEZAMÓW!


Bibliografia:

1. Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej, Samodzielna Pracownia Kosmetologii, Ćwiczenia z kosmetologii upiększającej, Białystok 2017

8 głosów

Komentarze

Blue_Eyed - 2024-03-13 14:17:01

Myślę by iść na taki zabieg termoaktywny. Ceny jakoś nie przerażają.

Dagmara J - 2024-02-28 12:33:47

W sumie to byłam i robiłam kilka "smarowań" takimi preparatami grzejącymi. O ile robi się to regularnie to może to pomóc. Wiem bo jak robiłam takie "smarowanie" co tydzień przez 2 miesiące to był ten cellulit zredukowany.

nina - 2024-02-15 15:05:26

ogólnie to pierwszy raz zabieg termoaktywny robiłam w gabinecie ale też później zaczęłam kupować sobie body wrappingi do domu i działają one super.

Kup teraz
Onshea

Zamów
Cena standardowa:
189 zł

Najnowsze wpisy

Opinie o Onshea - od naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊