Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

Masaż lodem na cellulit – wypróbuj!

Strona główna » Blog » Masaż lodem na cellulit – wypróbuj!

Masaż lodem na cellulit może całkowicie odmienić Twoje ciało. Każdy pragnie idealnie wymodelowanej sylwetki oraz gładkiej i jędrnej skóry, jednak często cellulit jest ogromnym utrapieniem i warto wypróbować nawet potencjalnie dziwne sposoby, ponieważ mogą zdziałać prawdziwe cuda.

Masaż lodem na cellulitMasaż lodem na cellulit – jak lód wpływa na skórę?

Masaż lodem na cellulit bardzo pozytywnie wpływa na kondycję i jakość naskórka. Lód jest coraz powszechniej stosowany podczas zabiegów w gabinetach medycyny estetycznej, zarówno na skórę ciała, jak i cerę.

Korzyści płynące z masażu ciała przy pomocy kostek lodu:

  • Poprawa krążenia krwi,
  • Zwiększenie jędrności skóry,
  • Ujednolicenie kolorytu naskórka,
  • Przyspieszenie tempa metabolizmu,
  • Redukcja napięcia mięśniowego oraz przyspieszenie regeneracji mięśniowej,
  • Zmniejszenie dolegliwości bólowych oraz przeciwdziałanie stanom zapalnym,
  • Zwiększenie odporności organizmu.

Jest to tylko kilka najważniejszych zalet i jak widać, masaż lodem na cellulit niesie za sobą nie tylko efekty wizualne, ale pozytywnie wpływa na ogólny stan zdrowia

Onshea na cellulit

WYBIERZ ONSHEA
I POZBĄDŹ SIĘ CELLULITU KOMPLEKSOWYM ROZWIĄZANIEMZAMÓW!

Masaż lodem na cellulit – sposób wykonania

Masaż lodem na cellulit nie wymaga od nas posiadania specjalistycznych urządzeń, czy produktów. Najważniejsze są oczywiście kostki lodu, ponieważ to one potrafią zdziałać cuda. Kostki lodu na cellulit powinny zostać przyłożone do skóry po umieszczeniu ich w plastikowym woreczku – dzięki temu, lód nie rozpuści się tak szybko, jak trzymany w dłoniach. Jeśli uczucie zimna będzie zbyt intensywne, można owinąć woreczek cienką ściereczką.

Sprawdź jakie inne zabiegi na cellulit wybrać!

Trzymając woreczek przy skórze, wykonujemy powolne, ale dokładne ruchy okrężne i staramy się przy tym zrelaksować. Początkowo masaż może nie być przyjemny, jednak z czasem, staje się niesamowicie uspokajający

Masaż kostkami lodu na cellulit jest bardzo skuteczny – kostki lodu znakomicie pobudzają mikrokrążenie, które jeśli jest zaburzone, wpływa na powstawanie cellulitu. Stymulacja mikrokrążenia poprawia metabolizm komórek tłuszczowych, a przecież sam cellulit to właśnie nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej. Cellulit wiąże się również z wiotkością skóry, a lód znany jest z właściwości ujędrniających. Pomarańczowa skórka bardzo nie lubi się zarówno z masażami, jak i stymulacją przepływu krwi.

Masaż lodem na cellulit – jak często go wykonywać?

Masaż lodem na cellulit musi być wykonywany regularnie, najlepiej kilka razy w tygodniu, systematyczność przybliża nas do osiągnięcia sukcesu. Sam masaż powinien trwać około 10 – 15 minut. Uelastycznienie skóry widać już po pierwszym masażu, jednak po kilku tygodniach widać już zredukowaną ilość cellulitu. Masaż lodem – efekty w postaci całkowitego wyeliminowania pomarańczowej skórki, nie przyjdą jednak tylko dzięki masażowi. Należy pamiętać, że tkanka tłuszczowa gromadzi się w ludzkim organizmie przede wszystkim ze względu na brak aktywności fizycznej oraz złe nawyki żywieniowe. Na tworzenie cellulitu pracujemy całe życie, zatem pozbycie się go, również potrafi być długim procesem. Prawidłowo zbilansowana dieta na cellulit, regularne treningi, odpowiednia pielęgnacja skóry oraz masaż lodem sprawią, że uzyskasz efekt wow.


Bibliografia

1. Pavicic T, Borelli C, Korting HC, Cellulite-the greatest skin problem in healthy women, 2008
2. Stanisz B, Regulska K, Paszun S, Grzeszak K. Cellulit – defekt kosmetyczny czy choroba XXI wieku? 2012
3. Lonczak A., Cellulit – leczenie i profilaktyka, 2011

6 głosów

Komentarze

Syrenka - 2021-10-24 18:41:06

Nigdy nie robilam sama masazu takiego. Robie zimne prysznice i morsuje zimna. Cellulitu nie mam praktycznie wcale.

Olka - 2021-10-18 00:09:32

Najtańszy zabieg jaki można sobie zrobić w domu samemu. Polecam robić sobie masaż lodem na cellulit bo super działa tylko jest trochę zimno.

gośka - 2021-10-07 11:38:42

aż mną zmroziło na samą myśl!!!

Kup teraz
Onshea

Zamów
Cena standardowa:
189 zł

Najnowsze wpisy

Opinie o Onshea - od naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊