Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

Zabieg Onda – jak działa?

Strona główna » Blog » Zabieg Onda – jak działa?

Onda to usługa dedykowana przede wszystkim kobietom, które dążą do redukcji swojego cellulitu. Urządzenie bazuje na technologii mikrofali Coolwaves™, które precyzyjnie trafiają do tkanki tłuszczowej i powodują jej zmniejszenie oraz jednoczesne ujędrnienie skóry. Zabieg Onda jest bezbolesny i bezpieczny, a efekty można zauważyć już po pierwszej sesji. Po jej zakończeniu pacjent może natychmiast wrócić do swoich codziennych zajęć. Jeśli chodzi o urządzenie Onda zabiegi nim wykonywane mają wpływ na całą skórę i przynoszą szereg dodatkowych korzyści.

Onda – zabiegi, które działają

Zabiegi Onda to nowoczesne urządzenie, które opiera się na działaniu mikrofali Coolwaves™ uderzających selektywnie i nieinwazyjnie w tkankę tłuszczową, wywołując jej redukcję. Onda działa również antycellulitowo i zwiększa jędrność skóry. Częstotliwość wytwarzanych mikrofal jest całkowicie bezpieczna, ponieważ wynosi ona 2,45 GHz, pobudzając podskórną warstwę tłuszczową. Dodatkowo w trakcie zabiegu stosowana jest specjalna głowica chłodząca, która przeciwdziała przegrzaniu skóry. Zabieg Onda trwa od 20 do 40 minut, a u niektórych poprawa kondycji skóry może pojawić się już po pierwszym zabiegu. Najlepiej jednak wykonać pełną serię, aby uzyskać trwałe i satysfakcjonujące rezultaty. Liczba powtórzeń zależy od indywidualnych predyspozycji skóry i fazy rozwoju cellulitu. Zwykle zaleca się powtórzenie 4 zabiegów.

Sprawdź również jak przygotować maseczkę z cynamonu na cellulit

Onda zabieg na cellulit i przeciwwskazania

Onda zabieg na cellulit nie jest jednak wskazany u wszystkich pacjentów.

Do kluczowych przeciwwskazań należą:

  • żylaki,
  • wysokie ciśnienie krwi,
  • trudności związane z krzepnięciem krwi,
  • choroby zakaźne,
  • ciąża i okres karmienie piersią,
  • niewydolność i zaburzenia serca.
Onshea na cellulit

ONSHEA
ZWALCZ POWSTAJĄCY CELLULIT ODŻYWCZYM KREMEMZAMÓW!

Onda - efekty zabiegu

Efekty Onda są możliwe za sprawą technologii Coolwaves™, która działa głęboko i precyzyjnie na membrany komórek tłuszczowych, wywołując ich rozbicie, a następnie usuwanie z organizmu za sprawą procesów metabolicznych. Zabiegi na cellulit Onda skutecznie redukują skórkę pomarańczową przy zastosowaniu specjalnej głowicy. Co więcej powodują widoczne ujędrnienie skóry za sprawą emitowanych mikrofali, które pobudzają skurcz włókien kolagenowych i produkcję kolagenu. To jednak nie wszystkie zalety zabiegu Onda. Ponadto zmniejsza widoczność tkanki tłuszczowej, szczególnie w miejscach opornych takich jak: brzuch czy boczki. Onda skutecznie ujędrnia i uelastycznia skórę, a także wysmukla sylwetkę.

Podsumowując, zabiegi Onda dostępne są w ofercie większości gabinetów kosmetologicznych i zdobywają coraz większą popularność. Wszystko za sprawą ich skuteczności, jak i nieinwazyjności. Mimo jego ogromnej skuteczności, warto jednak pamiętać, że kluczowe w zwalczaniu cellulitu są działania profilaktyczne, jak i higieniczny tryb życia.

Najważniejsza jest systematyczna aktywność fizyczna dopasowana do konkretnej osoby. Warto także zadbać o skórę od zewnątrz, stosując pielęgnację kremem na cellulit czy regularny peeling. Ważna jest także prawidłowa dieta, a także optymalne nawodnienie organizmu, które przeciwdziała przesuszeniu skóry i jej podatności na uszkodzenia.


Bibliografia:

1. Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej, Samodzielna Pracownia Kosmetologii, Ćwiczenia z kosmetologii upiększającej, Białystok 2017

6 głosów

Komentarze

Julita - 2022-08-24 16:32:14

Na pewno nie jest to najlepsze wyjście by tylko na tym się skupiać, ale ogólnie sam zabieg może się podobać i pomóc. Jeden zabieg wiele nie zrobi, ale jak będzie się czesciej chodziło to wtedy można zaobserwować efekty. Bez diety, ćwiczeń to i zabieg onda nie pomoże.

Martha - 2022-08-11 16:22:17

Istnieje i... UWAGA.. działa :D Osobiście byłam na kilku sesjach i na prawdę bardzo polecam zabieg onda. Na cellulit super!

nowakowska - 2022-06-01 09:43:56

yyyy, brzmi to jak zaklęcie hahaha. coś takiego realnie istnieje?

Kup teraz
Onshea

Zamów
Cena standardowa:
189 zł

Najnowsze wpisy

Opinie o Onshea - od naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊