Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

Karboksyterapia na cellulit – czy pomoże?

Strona główna » Blog » Karboksyterapia na cellulit – czy pomoże?

Karboksyterapia to zabieg, który okazuje się pomocny w walce z wieloma problemami natury kosmetycznej. Nie sposób zaś ukryć, że jednym z bardziej popularnych problemów natury estetycznej jest pomarańczowa skórka. Większość przedstawicielek płci pięknej chciałaby pozbyć się cellulitu. Okazuje się, że karboksyterapia pomoże pokonać nawet i ten problem.

KarboksyterapiaKarboksyterapia – cellulit może dzięki niej zniknąć

Jeżeli zainteresujemy się zabiegiem jakim jest karboksyterapia, cellulit może zostać pokonany. Jak przebiega ten zabieg i jakie są wskazania do jego wykonania? Wśród wskazań do wykonania karboksyterapii można wymienić między innymi cellulit. Zabieg jest w pełni bezpieczny, dlaczego nie trzeba się go obawiać. Nie wymaga także podania znieczulenia. Polega on na wstrzykiwaniu podskórnie oraz śródskórnie dwutlenku węgla. Zaleca się wykonywanie zabiegu w seriach. Najczęściej wystarczające są cztery serie.

Karboksyterapia trwa około trzydziestu minut, a to jak długo będą utrzymywały się efekty zależne jest od ilości serii oraz od tego, jakie jeszcze działania na rzecz walki z cellulitem podejmiemy. Warto mimo zabiegów stosować kremy antycellulitowe.

Karboksyterapia – efekty, na które możesz liczyć

Jeśli zdecydujemy się na zabieg jakim jest karboksyterapia, efekty mogą naprawdę pozytywnie nas zaskoczyć. Przede wszystkim, w wyniku karboksyterapii może dojść do likwidacji opornego tłuszczu nagromadzonego pod naszą skórą. Jak powszechnie wiadomo, przyczynia się on do powstawania cellulitu.

Karboksyterapia pomoże również ujędrnić skórę oraz widocznie ją odmłodzić. Pozwoli także na usunięcie nagromadzonych pod skórą toksyn.

Dzięki temu możemy liczyć na znaczące zredukowanie widoczności pomarańczowej skórki. Jeśli mamy jakiekolwiek wątpliwości co do tego, czy warto poddać się zabiegowi jakim jest karboksyterapia, opinie klientek o tym zabiegu mogą okazać się wyjątkowo pomocne. Na stronach internetowych wielu gabinetów medycyny estetycznej możemy również często zobaczyć zdjęcia przed i po zabiegu.

Onshea na cellulit

ONSHEA
SKUTECZNE ROZWIĄZANIE NA CELLULITZAMÓW!

Sprawdź: Zabiegi na cellulit, czy warto?

Karboksyterapia – przeciwwskazania do zabiegu

Zanim zdecydujemy się na zabieg jakim jest karboksyterapia, przeciwwskazania do zabiegu muszą być przez nas poznane. Zależy bowiem od tego nasze bezpieczeństwo. Niestety, mimo pozytywnych rezultatów z jakimi wiąże się karboksyterapia, nie każda przedstawicielka płci pięknej będzie mogła z niej skorzystać.

Wśród przeciwwskazań należy wymienić:

  • ciążę,
  • karmienie piersią,
  • aktywną opryszczkę,
  • intensywnie podrażnioną lub przesuszoną skórę.

Na szczęście, przeciwwskazania te mają w większości charakter przemijający. Oznacza to, że po ich ustąpieniu będziemy mogły poddać się zabiegowi jakim jest karboksyterapia. Oczywiście zabieg karboksyterapii może okazać się bardzo skuteczny, ale dobrze byłoby walkę z cellulitem uzupełnić również o inne metody. Oprócz tego zabiegu dobrze byłoby stosować także odpowiednio zbilansowaną dietę na cellulit, bogatą w świeże warzywa i owoce. Pomocna będzie także aktywność fizyczna.

Doskonałym pomysłem będzie także stosowanie balsamów antycellulitowych, bogatych w jak największą ilość składników aktywnych naturalnego pochodzenia.

Podsumowując, bez większych trudności można stwierdzić, że karboksyterapia to zabieg skuteczny w walce z cellulitem. Karboksyterapia na cellulit jest szczególnie polecana w celu uzupełnienia walki z pomarańczową skórką w przypadku zaawansowanych zmian. Dla uzyskania optymalnych efektów, zaleca się poddanie kilku seriom zabiegu.


Bibliografia

1. Pieniążkiewicz J.M., Cellulit – profilaktyka i zwalczanie. Współpraca kosmetologa z lekarzami różnych specjalizacji, 2006
2. Gajewczyk M., Wilczyńska K., Zmiany cellulitowe. Część I – etiologia i profilaktyka, 2011

6 głosów

Komentarze

Haneczka - 2020-11-18 09:56:01

Zawsze mozna robic sobie zimne prysznice albo masaze kosmtkami lodu. Nie jest to przyjemne ale jednak calkiem dobrze dziala na cellulit wiec warto robic to mimo wszystko.

Urszu.LA - 2020-11-13 18:40:12

Przecież można w domu sobie porobić takie zabiegi, które chociaż troooooooochę działają jak on... Zawsze nie jest to bezczynne czekanie na cuda i że się samo zrobi haha.

juleczka - 2020-11-11 15:10:17

szczerze? poszłabym jakbym miała okazję, ale teraz jednak teraz bym jednak wolała zostać w domu niż szukac wrażeń. karboksyterapia może sobie poczekać ;p

Kup teraz
Onshea

Zamów
Cena standardowa:
189 zł

Najnowsze wpisy

Opinie o Onshea - od naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊